Vítejte v ONSENDO Klubu!

Aktualizace: 9. čvn 2020

Když jsme o vánocích 2019 začali připravovat ONSENDO pro širokou veřejnost, netušili jsme, jak dynamický bude rok 2020 a jak významná budou témata, která podporují životní vitalitu a sílu vaší osobnosti i vašeho organismu.ONSENDO - Pramen životní síly a vitality

Nauka se soustředí na rozvoj vnitřního potenciálu vašeho vědomí. Primárně rozvíjí vaše schopnosti vnímání, na kterých staví rozvoj praktického využívání síly vědomí. Neobsahuje žádné životní návody či esotericko-náboženské koncepce správného způsobu života. Naopak se soustředí na praktické techniky, které vám pomohou rozvíjet váš vnitřní potenciál. Když budete cvičit, budete vědomější, zdravější a spokojenější. Probudíte svůj osobní pramen životní síly a vitality.


Jak se získanými schopnostmi naložíte, je již vaše svobodná věc. Vše rozvíjíme v duchu citátu Jana Amose Komenského:


"Člověk je svobodná bytost, která v nekonečnu nekonečna sama sebe tvoří."

Jak nejlépe využít on-line možnosti ONSENDO Klubu

Vše záleží na tom, jak intezivně chcete integrovat ONSENDO Nauku do vašeho života. Portál klubu má tak několik úrovní, které vám nabízejí různé úrovně vhledu do nauky a vzájemného sdílení zkušeností. Stručně popíšu jejich možnosti, které jsou dány typem vámi zvoleného členství v klubu.


1. Nejste člen - bez registrace (volně k dispozici)

Můžete využít popisu 4 základních technik, které jsou k dispozici zdarma. Můžete sledovat náš blog. A můžete využít diskuzního EDU FÓRA, pro řešení vašich otázek ve skupině NA ZAČÁTEK (podívat se do fóra).


2. Členství 1 - POZOROVATEL - zdarma

Máte k dispozici všechno, co je k dispozici bez registrace a navíc získáváte 6 dalších výhod zcela zdarma. Můžete využívat aplikaci WIX pro komunikaci v rámci klubu, získáváte 10% slevu na akce a kurzy, máte přístup do dalších skupin EDU FÓRA a můžete využívat dalších výhod našeho spolku on-line i off-line.

Podrobný popis najdete zde: "Chci se stát čelenem klubu".


Hledejte ve vašem zářízení v aplikaci pro nákup tuto ikonku:


Aplikace vás umožní sledovat novinky v blogu, EDU FORU a budete mít přehled o nově otevřených kurzech, seminářích a akcích. Umožní vám rychlí a přehledný přístup do uzavřené komunity ONSENDO.


Pokud jste účastníky mužského či ženského kruhu získáváte speciální členství, které vám umožňuje přístup do EDU FORA do uzavřených skupin daného kruhu.


Těšíme se na společná živá či on-line setkání :-)31 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše